Bit pazarından iPhone almak mümkün mü?

İnceleme
Views: 303

Bit pazarları çoğu şehrimizde bulunmaktadır.Bunların başlarında istanbul ve bursa’da bulunan pazarları sayabiliriz. Bu pazarların güzel yanı, karşınıza her şeyin çıkabilme ihtimalidir.Altın arayan madenciler gibi hissetmeniz gayet muhtemeldir. Abimle incelemek video çekmek için gittiğimiz pazarda, karşımıza iPhone 6s Plus çıkması tesadüf olabilir sadece değil mi? Emin olun bir şey arayarak giderseniz hiçbir şey bulamadan döneceksiniz, kafanız boş şekilde sadece gezinmek için gidin, şansınız yaver gitmese bile gezinmiş olursunuz.

Eğer videoyu izlemek isterseniz;

Hangi illerde bit pazarı var?

  • İstanbul (İrili ufaklı 8-10 tane bit pazarı vardır, adreslerini internetten araştırabilirsiniz.Biraz daha pahalı ama kaliteli ürünler istiyorsanız, yada sadece göz zevkiniz için bile feriköy antika pazarını gezmenizi şiddetle tavsiye ederim.)
  • Bursa (Ben gezdiğim pazarlar arasında en çok bursa’da olanı sevdim, gerek satıcılar gerek ürün yoğunluğu, çok iyi gidilmesini öneririm.Eğer pazar hakkında detay isterseniz Senin Gözünden kanalını izleyebilirsiniz, bit pazarı videolarının çoğunluğu bursa bit pazarında çekilmiştir.)
  • Ankara (Şahsen henüz gitmediğim, fakat aklımda olan birkaç pazarı var, internetten detayı araştırıp görülebilir.)
  • Antalya (İki adet pazar mevcut, 2. el mobilya bulmanın kolay olduğu söyleniyor.Kepez’deki küçükçü bit pazarında ise çalıntı mallar satıldığı iddaa ediliyor.Dikkat etmekte fayda var.)
  • İzmir (Çeşitliliği gayet fazla olan konakta şirin bir pazar.Pazar günleri açılıyor karşınıza her türlü ürün çıkabilecek cinsten bir pazar.)
  • Gaziantep (Şahinbey ilçesinde tezgahlardan oluşmayan, çarşı gibi dükkanlardan oluşan bir pazar. Güzel olduğu söyleniyor, değilse bile Gaziantep’e gidip karın doyurmaya fırsat olur.)
  • Diğer illerde varsa yorumlarda belirtebilirsiniz, ben bu kadarına hakimim.

Neden bit pazarı

Soğuk şehir duvarlarından sizi bir anda 80’lere atabilir. Atariler, vintage eşyaları görüp heyecanlanmamak elde değil.Eğer rutini seven insanlardansanız, her hafta sabah güneş doğmadan yola çıkıp bu pazarlardaki esnaf ruhunu, eski ürünlerin kokusunu, şehrin dokusunu benimseyebilirsiniz.Güne her zamankinden farklı başlayacağınıza emin olun. Buralar kendi şehrimizde bulunan gurbet gibidir, bir gidip görmek fena olmaz.

Sizlerin de görüşlerinizi bekliyorum, bit pazarlarından en pahalı ne bulabildiniz yorumlarda belirtebilirsiniz. Bit pazarında ve hayatta bol şanslar dilerim : )

Tags: , ,

You May Also Like

GenYoutube ile YouTube Premium almanıza gerek yok.
VPN Nedir? Neden VPN Kullanmalısınız?

Author

Must Read

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü