Youtube Video İndir Programsız (Güncel 2021)

Genelİnceleme
Views: 13K

Merhaba arkadaşlar, Youtube birçok youtube video indirici program eskitti ama gen youtube video indirmeye devam ediyor.

Ve son derece basit bir kullanıma sahip. 1.2 Milyon kullanıcıya sahip ve kullanımı tamamen ücretsiz.

Telefonunuza, bilgisayarınıza youtube’da bulunan herhangi bir videoyu indirebilirsiniz. Ve bunu her formata dönüştürerek indirme imkanınız da var. Örneği şarkı dinlemek istiyorsunuz, videoyu mp3’e dönüştürerek indirebilirsiniz.

Yazımızda programsız youtube video indirme işlemini anlatacağız; geçelim konumuza.

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır

Youtube video indirme işlemi için birden fazla yöntem bulunuyor; fakat yazımız programsız indirme ile alakalı olduğundan sadece internet siteleri üzerinden programsız youtube video indirme yöntemlerini sizlere aktaracağız.

Telefondan Youtube Video İndirme Yöntemi

IOS ve Andoid cihaz sahipleri için sizlere şu tavsiyede bulunabiliriz. “YouTube Video Download” başlıklı app store ya da play store uygulamaları genellikle tek başına yeterli oluyor.

Programsız YouTube Video İndir

YouTube videoları indirebilmeniz için bazı programların haricinde çeşitli web siteleri de bulunmaktadır. İlk sıramıza en çok kullanılan Youtube video indirme sitesi olan saveform.net geliyor.

SaveForm ile Programsız YouTube video indir

–Buraya tıklayarak SaveForm.net sitesine gidin.

– Karşınıza çıkan kutucuğa indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini yapıştırın.

– İndir butonuna bastıktan sonra açılan sayfada istediğiniz çözünürlüğü ayarlayıp indirmeye başlayabilirsiniz.

– Eğer hiç siteyle uğraşmak istemiyorum diyenlerdenseniz izlediğiniz youtube videosunun adresinin başına ‘ss’ ibaresini ekleyerek direk indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Örnek: Gerçek video linki: https://www.youtube.com/hayaligezgin

Şuna dönüşecek: https://www.ssyoutube.com/hayaligezgin

Gelelim bir diğer Youtube video indirme sitemize

Loader.to sitesi SaveForm gibi YouTube programsız video indirme işlemleri için çok tercih edilen bir diğer web sitesi. Loader.to sitesinden indireceğiniz videoyu MP3, MA4 ve MP4 formatlarından diediğiniz birine çevirerek indirebilirsiniz.

– Buraya tıklayarak Loader.to sitesine giriş yapın.

– Karışınıza çıkan kutucuğa indirmek istediğiniz video linkini yapıştırın; ardından indirmek istediğiniz video formatını seçip indirmeye başlayabilirsiniz.

– YouTube’da bulunan çalma listenizi indirme özelliği eklemişler siteye. Playlist Start alanında bulunan numaraları çalma listenize göre düzelterek toplu indirmeye başlayabilirsiniz.

YouTube Video İndirme Programları

YouTube üzerinden video indirmek için birçok iOS, Android ve bilgisayar programları bulunmaktadır. Ayrıca iOS 12 ile beraber gelen kestirmeler özelliğini kullanarak Apple’ın herhangi bir cihazına video indirebilirsiniz.

Windows işletim sistemi için size şu programları önerebilirim.

  • Internet Download Manager (IDM)
  • JDownloader
  • EagleGet

gibi popüler dosya indirme programları dışında yalnızca YouTube videolarını indirebilmeniz için tasarlanmış

  • Easy YouTube Downloader
  • 4K Video Downloader

gibi programları da kullanabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Easy YouTube Downloader programını bilgisayarınıza indirme işlemine geçebilirsiniz. Easy YouTube Downloader programını Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarınıza kurduktan sonra şu adımları izleyin;

– YouTube video linkini kopyalayın, ardından program menüsü üzerindeki + tuşuna basarak videonuzu hemen indirme listesine ekleyebilirsiniz.

– Save To yazan kısım üzerinden indireceğiniz videonun bilgisayarınızda hangi dizine kaydedilmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

– Select Quailty özelliği sayesinde indireceğiniz Youtube videosunun görüntü kalitesini ve dosya türünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Android Cihazlarda YouTube Videosu İndirme

Android bir cihaz kullanmaktaysanız size şu uygulamayı önerebiliriz; buraya tıklayarak SnapTube adlı uygulamayı indirin.

– Uygulamayı kurulumu bittikten sonra indirmek istediğiniz videoyu uygulama üzerindeki search kısmından aratın.

– İndirmek istediğiniz videonun sağ alt kısmında bulunan videoyu indirme ikonuna tıkladıktan sonra dosya türünü ve çözünürlüğünü belirleme sayfası önünüze gelecek; ardından indirme işlemine geçebilirsiniz.

iOS Cihazlarda YouTube Video İndirme

iOS cihazlarda video indirmek için en kolay yöntemleri sıralarsak bunların başında şüphesiz kestirmeler özelliği gelir. Eğer iOS 12 veya üst sürüme sahip cihaz kullanıyorsanız kestirmeler özelliğinden yararlanarak YouTube üzerinden rahatça video indirebilirsiniz.

Not:Bazı kestirmeler sadece iOS 13 ve üzerini desteklemektedir.

Safari internet tarayıcısı kullanın; ardından buraya tıklayarak kestirmeyi indirin.

– Kestirme kurulumunu sorunsuz gerçekleştirebilmek için karşınıza çıkan ekranın en altında bulunan Güvenilir olmayan kestirmeyi ekle butonuna basın.

– Kurulum sonrasında YouTube uygulamanıza girerek indirmek istediğiniz videoyu açın.

– Paylaş butonuna basın, ardından gelen menüde yer alan diğer paylaşma seçenekleri butonuna tıklayın.

– Daha sonra önünüze gelen ekranda yer alan YouTube Download kısmına tıkladıktan sonra videonun cihazınızda nereye kaydedileceğini seçin; indirme başlamıştır, hayırlı olsun.

Programsız Youtube Video İndirme

1. YÖNTEM

Youtube’dan indireceğimiz videonun URL’sini kopyalıyoruz. Bu adreste bulunan arama çubuğuna linki yapıştırıyoruz.

Açılan sayfada videonuzu göreceksiniz; sayfayı aşağıya kaydırıp ”Generate Download Links” butonuna basın.

Gelen sayfadan istediğiniz video formatını ve çözünürlüğünü seçip indirmeye başlayabilirsiniz.

2. YÖNTEM

Bu yöntemi kullanmanızı öneririm, ben bu yöntemle indiriyorum.

Yapacağımız işlem çok kolay. İndireceğimiz videonun URL’sinin başına ”gen” kelimesini ekliyoruz; bizi direk üstteki yöntemde bahsettiğim indirme sayfasına atıyor.

Örnek Link Değişimi

Youtube URL’si:https://www.youtube.com/watch?v=GKChoCsY9SQ
Şuna dönüşecek:https://www.GENyoutube.com/watch?v=GKChoCsY9SQ

3. YÖNTEM

Bu yöntem kullandığımız tarayıcımıza kuracağımız GenYoutube eklentisi ile indirmemize imkan sağlar.

Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safari Eklentisi Mevcuttur.

https://www.genyt.net/

Bu adresten istediğiniz tarayıcının resmine tıklayıp indirme sayfasına gidebilirsiniz.

 

Youtube Ücretsiz Video İndirme Avantajını Bizimle Yaşayın

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan sosyal medya ve video paylaşım sitelerinin başında doğal olarak Youtube platformu gelmektedir. Bugün Youtube kullanımı her yaştan internet kullanıcısının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Siz de internete her bağlandığınızda mutlaka Youtube platformuna giriş yaparak buradan film, dizi, müzik veya çeşitli Youtuberların videolarını izlemeyi çok seviyorsanız, internet sitemizin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Çünkü internet sitemiz üzerinden herhangi bir ücret ödemeden Youtube video indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz Youtube videolarını bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza indirmek istediğinizde internet sitemizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinde her kullanıcının kolaylıkla kullanıp yönetebileceği komutlar bulunmaktadır. Siz de çok sevdiğiniz ve devamlı her zaman izlemek istediğiniz Youtube videolarınızı cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirip kaydetmek istiyorsanız tek yapmanız gereken internet sitemizi kullanmaktır. İnternet sitemiz üzerinden herhangi bir ücret ödemeden Youtube üzerindeki istediğiniz videoyu bedava indirebilirsiniz. Videoların süresi veya görüntü kalitesinin herhangi bir önemi yoktur. Bu yüzden dilerseniz 2 saat uzunluğunda bir videoyu bile dönüştürücü olmadan Youtube internet sitesi üzerinden kendi bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Youtube Bedava Video İndirme

Son yıllarda küçük veya büyük demeden bütün internet kullanıcılarının bir numaralı video paylaşım sitelerinden biri olan Youtube platformu aynı zamanda her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Pek çok kişi, ünlü sanatçı veya içerik üreticisi Youtube platformuna yenilikçi videolar, müzikler, filmler çekip koymaktadır. Siz de bu hizmetleri dilediğiniz kadar peş peşe izlemek istiyor ve internet bağlantısı olmadan da bu videoların keyfini doyasıya çıkarmayı düşünüyorsanız, hemen internet sitemiz üzerindeki Youtube ücretsiz video indir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak tamamen ücretsiz olup internet sitemizden sunulan kaliteli bir hizmettir.

En sevdiğiniz Youtuberların videolarını defalarca seyretmekten büyük keyif alıyor ve bu videoları koleksiyon haline getirmek istiyorsanız Youtube üzerinden video indirme imkanı sunan internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca hayranı olduğunuz müzik gruplarının veya şarkıcılarının da en yeni kliplerini yüksek çözünürlük kalitesinde arşivlemek istediğinizde de internet sitemizi gönül rahatlığıyla seçip bu kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren internet sitemizde kullanıcıların reklamlara boğulmadan diledikleri kadar Youtube videosunu herhangi bir kullanım ücreti ödemeden indirmesi mümkün olmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı ciddi biçimde artan Youtube üzerinden siz de dilediğiniz videoları tek tıkla indirebilirsiniz.

Youtube Video Download Sitesi

Kullanıcı dostu web ara yüzüne sahip Youtube video indirme sitemizin kullanışlı olması da büyük avantajdır. İnternet kullanmaya yeni başlamış kişiler bile herhangi bir zorluk yaşamadan internet sitemizi ziyaret ederek indirmek istedikleri Youtube videosunu tek tıkla indirebilmenin keyfini çıkarmaktadır. Youtube üzerinden video indirirken herhangi bir görüntü kalitesi şartı bulunmamaktadır. En yüksek çözünürlükteki videoları da en hızlı bir şekilde indirebilmek için hemen internet sitemizin ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren internet sitemizde ücret ödemeden Youtube videolarını indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

En Hızlı Youtube Videosu İndirme

Son yıllarda en çok kullanıcısı bulunan ve her geçen gün binlerce yeni video yüklenen Youtube video paylaşım sitesini daha etkili bir şekilde kullanmak isteyenler internet sitemizi tercih edebilirler. Defalarca izlemek veya dinlemek istediğiniz Youtube videolarını, her seferinde yeniden açarak internet kotanızı sonlandırmak yerine bir kere akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirerek bir daha internet harcaması yapmadan aynı keyfi defalarca yaşayabilirsiniz. Size bu tür kaçırılmayacak fırsatlar ve akıllıca çözümler sunan Youtube video download sitemiz her yaştan internet kullanıcısının sorun yaşamadan kullanıp yönetebileceği bir ara yüze sahiptir.

Youtube üzerinden dilediğiniz videoları dilediğiniz görüntü kalitesinde ve aynı zamanda ücretsiz olarak indirebilmek için tek yapmanız gereken Youtube en hızlı video indirme hizmeti sunan web sitemizi tercih etmektir. Bu sayede kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanarak en sevdiğiniz Youtube videolarını da bilgisayarınızda arşivlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Youtube Videosu İndirme

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda pek çok Youtube kullanıcısının ne yazık ki video indirirken yanlış sitelere giriş yaptığı görülmektedir. Youtube video indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bazı internet siteleri kullanıcılarından Youtube videosunu yüksek çözünürlükte izleyebilmek için para ödemesi talep etmektedir. Ancak müşteri ve kullanıcı memnuniyetine büyük önem veren internet sitemizde bu tür bir hizmet ücretli olarak sunulmamaktadır.

Bedava bir şekilde Youtube videosunu bilgisayarına indirmek isteyen 7’den 70’e tüm internet kullanıcıları ve Youtube izleyiciler, Youtube video downloaader arayışlarında internet sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Her geçen gün yeni kullanıcıların keşfettiği internet sitemizde, kolay kullanım esasları bulunmaktadır. Bunun için Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videonuzun bağlantısını kopyaladıktan sonra internet sitemizin ana sayfasında bulunan video indirme bağlantı bölümüne yapıştırıp indir tuşuna basarak dilediğiniz videonuzu en kısa sürede arşivinize katabilirsiniz.

Kaliteli Youtube Video İndirici

Siz de Youtube üzerinden sık sık video izleyen internet kullanıcılarından biriyseniz ihtiyacınız olan video indirme hizmetini kullanıcı dostu web ara yüzüne sahip internet sitemizden tek tıkla indirebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan internet sitemizde Youtube hizmetlerinden yararlanabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İnternet sitemizin ana sayfasında yer alan bağlantı çubuğuna Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırıp tek tıkla download yani indir butonuna basmanız halinde beğendiğiniz video indirme işlemine başlanmaktadır.

Youtube videolarını indirirken seçmiş olduğunuz görüntü kalitesi neyse o kalitede indirim yapılabilmektedir. Siz de geniş kitlelerin sesi olmaya devam eden ve en özel çözümler sunan internet sitemizi kullanarak istediğiniz uzunluktaki videoyu bilgisayarınıza sorun yaşamadan kaydedebilirsiniz. Youtube üzerinden video indirirken görüntü kalitesine büyük önem veriyorsanız tek kullanmanız gereken platform internet sitemizdir. Bu sayede sorun yaşamadan kaliteli bir şekilde videolarınızı indirip arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım Avantajı

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız hızda ücretsiz bir şekilde Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde herkesin talebine ve isteğine uygun performans gösteren Youtube video indirme robotu bulunmaktadır. Bu robotun bağlantı noktasına Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videonun bağlantı linkini kopyalayıp yapıştırmanız videonuzu indirmeniz için yeterli olmaktadır.

Youtube video indirici hizmetini kullanarak siz de hızlı ve kolay kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle ders videoları, belgeseller, diziler, filmler ve daha pek çok video içeriğini Youtube üzerinden izlemek yerine bilgisayarınıza kaydederek buradan defalarca internet bağlantısı gerektirmeden izlemek istediğinizde bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Her geçen gün yeni izleyici kitlesine kavuşan Youtube platformunda yayınlanan herhangi bir video içeriğini, müzik veya görüntülü olması fark etmeksizin bilgisayarınıza indirmeniz mümkündür.

Bunun için Youtube indirme imkanı sunan internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Web sitemizde herkesin taleplerine uygun seçeneklerle kaliteli ve ücretsiz Youtube video indirme imkanı bulunmaktadır. Siz de istediğiniz Youtube videosunu çok kolay ve en hızlı şekilde bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmek istediğinizde internet sitemizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

02.01.2021

Tags: , , , , ,

You May Also Like

Türkiye’den PayPal Hesabı Açmak ve Onaylatmak
Cami’de 51 kişi öldüren terörist, hayatta kalanlarla yüzleşti!

Author

Must Read

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü