Programsız Youtube Video İndirme Rehberi(2021 En Geniş Kaynak)

Genelİnceleme
Views: 990
Programsız Youtube Video İndirme
Programsız Youtube Video İndirme

YOUTUBE VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?

Televizyonun yerini almayı başarıp en çok video seyredilen platform haline gelen YouTube’daki bir videoyu daha sonra yeniden internet harcamadan izlemek istemeniz gayet doğal bir durum; bunun için de o videoyu indirmemiz gerek.

Sizlere en basit yollardan olan programsız youtube video indirme işlemini anlatacağız.

Normal şartlarda YouTube Premium aboneliği alan kullanıcılarına sağlanan video indirme işlemini, bir ücret ödemeden yapabileceğiniz birçok yol mevcut. Bu rehberimizde çeşitli internet siteleri üzerinden programsız YouTube video indirme işlemini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Karşınızda programsız YouTube Video İndir 2020 öğretisi.

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır

Youtube video indirme işlemi için birden fazla yöntem bulunuyor; fakat yazımız programsız indirme ile alakalı olduğundan sadece internet siteleri üzerinden programsız youtube video indirme yöntemlerini sizlere aktaracağız.

Telefondan Youtube Video İndirme Yöntemi

IOS ve Andoid cihaz sahipleri için sizlere şu tavsiyede bulunabiliriz. “YouTube Video Download” başlıklı app store ya da play store uygulamaları genellikle tek başına yeterli oluyor.

Programsız YouTube Video İndir

YouTube videoları indirebilmeniz için bazı programların haricinde çeşitli web siteleri de bulunmaktadır. İlk sıramıza en çok kullanılan Youtube video indirme sitesi olan saveform.net geliyor.

SaveForm ile Programsız YouTube video indir

–Buraya tıklayarak SaveForm.net sitesine gidin.

– Karşınıza çıkan kutucuğa indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini yapıştırın.

– İndir butonuna bastıktan sonra açılan sayfada istediğiniz çözünürlüğü ayarlayıp indirmeye başlayabilirsiniz.

– Eğer hiç siteyle uğraşmak istemiyorum diyenlerdenseniz izlediğiniz youtube videosunun adresinin başına ‘ss’ ibaresini ekleyerek direk indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Örnek: Gerçek video linki: https://www.youtube.com/hayaligezgin

Şuna dönüşecek: https://www.ssyoutube.com/hayaligezgin

Gelelim bir diğer Youtube video indirme sitemize

Loader.to sitesi SaveForm gibi YouTube programsız video indirme işlemleri için çok tercih edilen bir diğer web sitesi. Loader.to sitesinden indireceğiniz videoyu MP3, MA4 ve MP4 formatlarından diediğiniz birine çevirerek indirebilirsiniz.

– Buraya tıklayarak Loader.to sitesine giriş yapın.

– Karışınıza çıkan kutucuğa indirmek istediğiniz video linkini yapıştırın; ardından indirmek istediğiniz video formatını seçip indirmeye başlayabilirsiniz.

– YouTube’da bulunan çalma listenizi indirme özelliği eklemişler siteye. Playlist Start alanında bulunan numaraları çalma listenize göre düzelterek toplu indirmeye başlayabilirsiniz.

YouTube Video İndirme Programları

YouTube üzerinden video indirmek için birçok iOS, Android ve bilgisayar programları bulunmaktadır. Ayrıca iOS 12 ile beraber gelen kestirmeler özelliğini kullanarak Apple’ın herhangi bir cihazına video indirebilirsiniz.

Windows işletim sistemi için size şu programları önerebilirim.

  • Internet Download Manager (IDM)
  • JDownloader
  • EagleGet

gibi popüler dosya indirme programları dışında yalnızca YouTube videolarını indirebilmeniz için tasarlanmış

  • Easy YouTube Downloader
  • 4K Video Downloader

gibi programları da kullanabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Easy YouTube Downloader programını bilgisayarınıza indirme işlemine geçebilirsiniz. Easy YouTube Downloader programını Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarınıza kurduktan sonra şu adımları izleyin;

– YouTube video linkini kopyalayın, ardından program menüsü üzerindeki + tuşuna basarak videonuzu hemen indirme listesine ekleyebilirsiniz.

– Save To yazan kısım üzerinden indireceğiniz videonun bilgisayarınızda hangi dizine kaydedilmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

– Select Quailty özelliği sayesinde indireceğiniz Youtube videosunun görüntü kalitesini ve dosya türünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Android Cihazlarda YouTube Videosu İndirme

Android bir cihaz kullanmaktaysanız size şu uygulamayı önerebiliriz; buraya tıklayarak SnapTube adlı uygulamayı indirin.

– Uygulamayı kurulumu bittikten sonra indirmek istediğiniz videoyu uygulama üzerindeki search kısmından aratın.

– İndirmek istediğiniz videonun sağ alt kısmında bulunan videoyu indirme ikonuna tıkladıktan sonra dosya türünü ve çözünürlüğünü belirleme sayfası önünüze gelecek; ardından indirme işlemine geçebilirsiniz.

iOS Cihazlarda YouTube Video İndirme

iOS cihazlarda video indirmek için en kolay yöntemleri sıralarsak bunların başında şüphesiz kestirmeler özelliği gelir. Eğer iOS 12 veya üst sürüme sahip cihaz kullanıyorsanız kestirmeler özelliğinden yararlanarak YouTube üzerinden rahatça video indirebilirsiniz.

Not:Bazı kestirmeler sadece iOS 13 ve üzerini desteklemektedir.

Safari internet tarayıcısı kullanın; ardından buraya tıklayarak kestirmeyi indirin.

– Kestirme kurulumunu sorunsuz gerçekleştirebilmek için karşınıza çıkan ekranın en altında bulunan Güvenilir olmayan kestirmeyi ekle butonuna basın.

– Kurulum sonrasında YouTube uygulamanıza girerek indirmek istediğiniz videoyu açın.

– Paylaş butonuna basın, ardından gelen menüde yer alan diğer paylaşma seçenekleri butonuna tıklayın.

– Daha sonra önünüze gelen ekranda yer alan YouTube Download kısmına tıkladıktan sonra videonun cihazınızda nereye kaydedileceğini seçin; indirme başlamıştır, hayırlı olsun.

 

Tags: ,

You May Also Like

Kolombiya Gezilecek Yerler (2021)
Trileçe Diyarı; Kosova Gezilecek Yerler (2020)

Author

Must Read

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü