U VPN ile Ücretsiz Netflix USA İzlemek

VPN
Views: 189

Merhaba arkadaşlar; yepyeni keşfettiğim bir VPN ile karşınızdayım.Bu U VPN diğer önerdiklerimden farklı olarak deneme sürümünü kullanmanız için sizden ekstra taleplerde bulunmuyor.

Neredeyse kendi internet hızınıza yakın bir hızla VPN kullanabiliyorsunuz. Sponsorlu içerik filan sanmayın, keşke olsa ama sponsor çekecek kadar büyük değiliz; en azından şu anlık öyle 🙂

Kurulum

  • Size verdiğim bu linkten oradaki seçenekler dahilinde istediğiniz herhangi sosyal medya hesabıyla giriş yapabilirsiniz. (Gmail yada kullandığınız e-posta servisi ne ise onla devam etmenizi tavsiye ederim; çünkü sizden e-postanızı herhalükarda isteyecek.)
  • E-Postanıza gelen onay mesajını onayladıktan sonra VPN kullanıma hazırdır.
  • Bu linkten indirme kısmına geçebilirsiniz.

Arkadaşlar bu oluşturduğumuz U VPN üyeliğini;

  • Android
  • IOS
  • Windows

Sürümlerinde sorunsuzca kullanabiliriz. Hatta ben sadece internet tarayıcımda kullanmak istiyorum diyenler Mozilla Firefox ve Google Chrome mağazalarından U VPN kurabilirler.

Biliyorum ben her hafta farklı hesapla deneme üyeliği açarım yaşadık diyorsunuz, evet yaşadınız buna herhangi bir engel şu anlık koymamışlar. ŞŞŞ benden duymadınız ; demesem de yapacağınızı biliyorum zaten. 🙂 Ama firma gerçekten tebrik edilmelik; durumu olan satın alsın.

Menümüz çok sade ve kolay kullanıma sahip. Netflix USA izlemek isteyenler Streaming kısmından Netflix sunucusuna bağlanıp internet tarayıcısından Netflixe girdiklerinde karşılarına hiç görmedikleri içerikler çıkacak.

Denediyseniz yorumlarınızı bekliyorum.

Tags: , , , , , ,

You May Also Like

Dünya Genelinde Sigara Fiyatları (GÜNCEL)
Google ve Youtube çöktü!

Author

Must Read

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü