Yayıncılığa başlamak için fırsat, Mixer

İnceleme
Views: 135

Microsoft firması Twitch’in yerini kapmak istiyor.2016’da oluşturduğu uygulamanın üzerine düşmeye başladı. Mixer gerek telefon uygulaması gerek bilgisayar uygulaması olarak gayet kullanışlı.Yeni yayıncılar için bir fırsat olarak görüyorum.Twitch çok dolu durumda, hazır ortam boşken Mixer’de yerinizi alabilirsiniz.

Ünlü Twitch yayıncılarından Ninja, Twitch’i bıraktığını açıkladı ve Mixer’den yayın yapmaya başladı.Microsoft elini cebine attı gibi görünüyor.Sponsorlu içerik filan sanmayın 2 günlük siteye sponsor gelmez, şahsen sırf ninja’yı fortnite oynarken izlemek için bile indirebilirim.

Sunduğu güzel özellikler;

  • Mixer çok kısa gecikmeler vaad ediyor, 1 saniyeden daha az gecikme süresiyle yayınları anlığa en yakın şekilde izleyebiliyoruz.
  • Çok güzel bir analiz sistemi var, HyperZone adını koymuşlar.Oyun içinde kazanmaya yakın oyunculara otomatik geçiş yapar ve bambileri izlemek zorunda kalmazsınız.Şu an Pubg, Fortnite,Rainbow Six Siege ve Black Ops 4 için uyumlu çalışıyor.
  • 4 kişiye kadar ortak yayın yapılabiliyor.4 farklı platformdaki oyuncu tek ekranda sohbet edip aynı anda farklı oyunlar oynayabiliyor.
  • Multi platform bir yazılıma sahip, cep telefonları bilgisayarlar ve Xbox One konsolumuza yükleyip kullanabiliriz.

Bakalım önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor, Twitch ile Mixer rekabete girebilecek mi çok merak içindeyim.Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

MİXER’in web sitesi

Tags: ,

You May Also Like

VPN Nedir? Neden VPN Kullanmalısınız?
Dünyaya sığmayan artıklar, MÜLTECİLER

Author

Must Read

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü